KONST / Oljemålningar / Oljemålning 8191075
nr 819 1075
1700-/1800-tal, damporträtt, 125x95
Kondition: duklagningar
Utrop:
4.000 kr
Såld:
4.400 kr
måndag 8 april 2013
kl 18:35:39
2.000 kr
3.200 kr
3.800 kr
4.200 kr